تازه های سایت

13. آذر 1396 - 9:52
فرماندار کوثر ضمن اشاره به دستگیری 24 نفر در زمینه توزیع و فروش مواد مخدر در کوثر تصریح کرد: از اولویت‌های مهم دستگاه‌های فعال در زمینه فرهنگی، پیشگیری اولیه از اعتیاد در بین نوجوانان و جوانان است.

به گزارش کوثرخبر، علیرضا علیپور ظهر امروز در ششمین جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان کوثر در سال 96 که در محل سالن اجتماعات فرمانداری تشکیل شد اظهار کرد: طی دو ماه گذشته 15 مورد عملیات برای کشف مواد مخدر صورت گرفته است.

وی افزود: از 15مورد عملیات صورت گرفته، ده مورد مثبت و منجر به کشف 400گرم انواع مواد مخدر شده است.

فرماندار کوثر ضمن اشاره به دستگیری 24 نفر در زمینه توزیع و فروش مواد مخدر در کوثر تصریح کرد: از اولویت‌های مهم دستگاه‌های فعال در زمینه فرهنگی، پیشگیری اولیه از اعتیاد در بین نوجوانان و جوانان است.

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان اردبیل‏ نیز با تأکید بر امن‌سازی حریم مدارس در کوثر اظهار کرد: دستگاه‌ها باید برابر نقشه راه تعیین شده به جلو رفته و روستاها نیز در چتر برنامه‌ها حتماً حمایت شوند.

بهنام بهشتی برگزاری همایش‌های خانوادگی را در زمینه پیشگیری از اعتیاد ضروری دانست و افزود: 92 مرکز درمان سرپایی سوء مصرف مواد مخدر در سطح استان فعال است.

وی افزود: هزار و 674 نفر معتاد در استان طی شش ماهه اول امسال تحت درمان قرار گرفته و به زندگی عادی خود برگشتند.

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان اردبیل ضمن اشاره به وجود یک هزار و 638 نفر از بابت جرائم مواد مخدری در 7 واحد زندان استان گفت: درمان معتادین به مصرف مخدرات صنعتی طی یک ماه اتمام نمی‌پذیرد.

وی با انتقاد از توقف بیش از دو ساله 8 دستگاه خودرو در بحث مبارزه با مواد در پارکینگ نیروی انتظامی کوثر گفت: باید شش ماه بعد از زمان توقیف، تعیین تکلیف خودروها صورت می‌گرفت.

انتهای پیام

دیدگاه‌ها

سلام.از مدیریت محترم بابت مطالب به روز و مفید سایت سپاسگزارم.با آرزوی موفقیت.

نظرات کاربران

شرکت ارتباطات امگا گستر
لابراتوار تخصصی پروتز های دندانی علیپور
 تالار و رستوران بزرگ فرهنگیان در گیوی افتتاح شد
کمک های مردمی و پشتیبانی از جبهه مردمی انقلاب اسلامی
 ثبت نام دوره آموزش مجازی شهید آوینی
پایگاه اطلاع رسانی امام خامنه ای
سایت اطلاع رسانی دانا
پایگاه خبری تحلیلی سبلانه
مبایل و تبلت TECH 21
پایگاه خبری تحلیلی شمالغرب